top of page

Eylem Planı Yarışması Ödül Töreni

Güncelleme tarihi: 22 Nis

Derneğimiz ve Japonya İşbirliği Ajansı (JICA) Türkiye Ofisi ile birlikte düzenlenen “3. Eylem Planları Ödül Töreni” 03 Mart 2018 tarihinde Ankara’da Türk Japon Vakfı Kültür Merkezinde gerçekleştirildi.

Ödül töreni öncesinde; JICA Türkiye Ofisi Başkanı Takehiro Yasui, Dernek Yönetim Kurulu Başkanımız Prof. Dr. Hasan H. ATAR, Türk Japon Vakfı Başkanı Cafer Tayyar SADIKLAR, Japonya Büyükelçisi Akio Miyajima ve Niğde Milletvekili Alparslan KAVAKLIOĞLU açılış konuşmaları yaptılar.

Törene JICA Türkiye Ofisi temsilcileri, Dernek Yönetim ve Denetim Kurulu ve çok sayıda dernek üyemiz ve Japon dostlarımız katıldı.

2017 yılında JICA kursiyerlerimizi “2017 Yılı Eylem Planı Yarışması” na katılmaları için davet ettik. Türk ve Japon dostlarımızdan oluşan bir jüri titiz çalışmalarıyla 6 başvuruyu değerlendirdi.

Birincilik ödülü, Tekirdağ AFAD İl Müdürlüğü'nden Mehmet Aslan ÇOŞKUN,

İkincilik ödülünü Konya İtfaiye Daire Başkanlığından Serkan DEMİREL, Üçüncülük ödülünü ise Kayseri Ferahiye İlçe Kaymakamı Nazlı DEMİR ve Kilis Polateli Kaymakamı Bayram TÜRKER paylaştılar. Yarışmacılara ödülleri protokol tarafından takdim edildikten sonra hatıra fotoğrafı ile bu anı ölümsüzleştirildi.
0 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Taziye

Commentaires


bottom of page