top of page

Öğrenci Merkezli Çevrimiçi Eğitim Programları

Tüm dünyanın içinde bulunduğu pandemi sürecinde, faaliyetlerimizi aksatmamak, Dernek olarak aldığımız görev ve sorumluluğu yerine getirmek üzere, JICA Türkiye Ofisi iş birliği ile ayda iki kez olmak üzere çevrimiçi seminerler serisi düzenleme çalışmalarına başladık. 

Bu seminerler yoluyla, hem izleyicilerin farklı konulardaki uzmanlardan bilgi edinmeleri ve entelektüel seviyelerini geliştirmeleri hem de JICA katılımcıları arasındaki bağların güçlendirilmesini amaçladık.

Tarım ve kırsal kalkınma, afet riski azaltma ve afet yönetimi, enerji, kültür ve turizm konularında 16 seminer için detaylandırma çalışmaları yaptık. İlk 5 seminer için gerekli bağlantıları ve detay çalışmalarını tamamladık. 

Bu seminerler serisinin ilkini “Pandemi Döneminde Öğrenci Merkezli Çevrimiçi Eğitim Programlarının Önemi: Afet Eğitimi Örnekleri” semineri 28 Ekim 2020 tarihinde saat 10:00’ da gerçekleştirdik.

Seminere, JICA Türkiye Ofisinden Program Yönetici, Doç. Dr. Emin Özdamar moderatörlüğünde, Van, Erciş Tenzile Ana Ortaokulundan Öğretmen Öznur Anaç ve Kütahya Gediz Bilim ve Sanat Merkezinden Öğretmen Elif Ertaş konuşmacı olarak katıldılar.  0 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Taziye

Comments


bottom of page